Huśtawka kubełkowa dla dzieci wzory

160,00 zł

Nasza huśtawka to piękny mebel do pokoiku dziecięcego, która pobudza dziecięcą wyobraźnię,uspokaja daje dużo radości, zapewnia wspaniałą zabawę i wiele przyjemności z huśtania.

Ilość

Huśtawka Kubełkowa z frędzlami serca szara VELVET

Urocza huśtawka dziecięca z frędzlami  wyprodukowana ręcznie,  z wielką starannością z naturalnych materiałów w tym drewna bukowego.  Huśtawka jak i podusia   wykonana z oryginalnej pikowanej tkaniny velvet.  Tkaniny, nici, wypełnienie posiadają  certyfikaty jakości Oeko-Tex®Standard. . Huśtawka jest w stylu kubełkowym , posiada usztywnione siedzisko  oraz mięciutką , niezwykle wygodna zdejmowaną  poduchę wypełnioną antyalergiczną  przewiewną włókniną silikonową. Wszystkie materiałowe elementy można zdjąć i wyprać.  Huśtawka  uspokaja, koi i wywołuje uśmiech na twarzy dziecka,  niesamowita zabawa dla dziecka i całej rodziny . Jest wyjątkową ozdobą pokoju dziecięcego, salonu, sypialni jak i tarasu lub ogrodu. Polecamy na prezent dla dziecka.

Huśtawka wisi na mocnych bawełnianych  linach , długość lin aż 350 cm na każdą stronę (około 175 cm wysokość od mocowania do końca frędzli). Zakończona  metalowymi mocowaniami gotowa do zawieszenia. Wysokość huśtawki można regulować, skracając liny na dowolną długość.

WYMIARY:  wysokość 34cm x szerokość  34cm  x   głębokość 34cm.

Huśtawka przeznaczona jest dla dzieci potrafiących siedzieć samodzielnie.  Dopuszczalne obciążenie 30 kg.

Uwaga!  Dziecko może korzystać z huśtawki tylko pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej.

20 Przedmioty
2019-06-07