Huśtawka drewniana 3w1 do domu i ogrodu wzory

145,00 zł

Nasza huśtawka to piękny mebel do pokoiku dziecięcego, która pobudza dziecięcą wyobraźnię,uspokaja daje dużo radości, zapewnia wspaniałą zabawę i wiele przyjemności z huśtania.

Ilość

Drewniana huśtawka  3 w 1  rośnie razem z dzieckiem. Wykonana z wysokiej jakości naturalnych materiałów, drewna bukowego oraz mięciutkiego przyjemnego w dotyku  velvetu. Wypełnienia posiadają certyfikaty jakości OekoTex®Standard . Huśtawka przeznaczona  jest dla najmłodszych dzieci, które potrafią samodzielnie siedzieć i ich waga nie przekracza 30kg. Wyposażona jest w wytrzymałe bawełniane liny, długość lin  350 cm na każdą stronę (około 175 cm wysokość od mocowania do końca frędzli)  dostosowane do pomieszczeń o wysokości 2,5m. Liny zakończone są okrągłymi metalowymi mocowaniami.  Huśtawka gotowa do zawieszenia wystarczy dokupić śruby montażowe do betonu lub drewna (w zależności gdzie huśtawka będzie wisieć).

Wszystkie materiałowe elementy można zdjąć i wyprać. Wysokość huśtawki można regulować, skracając liny na dowolną długość.

Wygodna huśtawka dla każdego malucha rośnie razem z nim.

  1. Opcja dla najmłodszych-  z oparciem i zabezpieczeniami   z przodu.
  2. Opcja dla nieco starszego - bez poprzeczek i pasa.
  3. Opcja dla starszaka - ławeczka.
37 Przedmioty
2019-06-07